CBdíly.cz

Vyhrajte výletní balíček za 1.000 Kč

Vyhrajte výletní balíček za 1.000 Kč
03.06.2022

Nakupte na e-shopu letní pneumatiky a zařaďte se do soutěže o výletní balíček v hodnotě 1.000 Kč.

Co najdete ve výletním balíčku?

 

  1. Cestovní kniha - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku – Celkem 180 výletních tras určených převážně pro cestování autem nebo na motorce, ale i jako inspirace pro všechny ostatní výletníky. Součástí knihy nejsou jen krásné cesty, ale i tipy na restaurace a další místa nebo 135 vstupenek a poukázek, které můžete využít.

  2. Stylový batoh ŠKODA Octavia s objemem 25 L – Anatomicky tvarovaný, s polstrovanými popruhy a hromadou užitečných kapes, do kterých se vám vejde všechno, co na cestách budete potřebovat.

  3. Jídlo na cesty – Občas je třeba si užít jídlo venku, na vrcholu kopce, při západu slunce nebo při koupání u řeky. Ve chvíli, kdy nemáte po ruce restauraci nebo bufet vám přijde vhod jídlo připravené na cesty.

Jak se přihlásit do soutěže?

 

Do letní soutěže se nemusíte hlásit. Stačí na našem e-shopu nakoupit letní pneumatiky a automaticky budete zařazeni do slosování a máte šanci na výhnu. Platí pro objednávky letních pneumatik od 28. 3. 2022 až do 31. 5. 2022.

 

Proč přezouvat na letní?

 

Říkáte si, že zvládnete i přes léto jezdit na zimácích? To je samozřejmě pravda, ale vystavujete se mnohem většímu riziku nehody. Na letních pneumatikách bude auto lépe sedět na silnici a ani za deště se nebudete muset bát vyjez z garáže nebo z parkoviště. Kromě toho ušetříte za palivo až 20 % oproti jízdě na zimních. A to už je znát.

Jaké jsou výhody jízdy na letních gumách a kdy je třeba přezout si můžete přečíst v samostatném článku.


Nepropásněte naše slevové akce a novinky

Zadejte Váš e-mail, klikněte na Odebírat a my Vám pravidelně zašleme výběr toho nejzajímavějšího ze světa Škoda Originálních náhradních dílů.